Yeni oyunlar Tatbikat Sahnesi’nde Yeni Yılda, Yeni Oyunlar

Tatbikat Sahnesi’nde Yeni Yılda, Yeni Oyunlar

Kesirlerde Genişleterek Toplama İşlemi oyunu beğenildi. Bazı item’lar hediyeler ve tercihe bağlı satın almalar ile elde edilir. İletişime geçmek istiyorsanız aşağıdan bir kategori seçiniz. Dilerseniz forumlarımızdaki ilgili konu altından da mesajınızı bize iletebilirsiniz. Yeni DH’de three farklı anasayfa görünümü bulunmaktadır. Alternatif görünümleri denemek isteyebilirsiniz, bu ayarı istediğinizde değiştirebilirsiniz.

Yeni oyunlar

Hikâye işler düzene girdikten yirmi sene sonra başlıyor. Buna ek olarak, Starfield, 2022 yılında oyun severlerin merakla beklediği oyunlar arasında yerini aldı. Havai Fişek Macerası oyununda kısıtlı bir alana yollanan havai fişekleri patlatmaya çalışıyoruz. Mause ile dikkatli bir şekilde havai fişeklerin tamamını yok etmeye çalışıyoruz.

Yenilikler

Miruna Slime Galaksisi oyunumuzda Miruna’nın eğlenceli serüvenleri yeni bir galaksi gezisiyle devam ediyor. Miruna sizi Güneş Sisteminin sekiz gezegenine götürecek ve birlikte o gezegenin ana özelliklerini vurgulayan bir slime yapacaksınız. Her slime için farklı malzemeler kullanacaksınız ve ortaya çıkan her slime sadece renk açısından değil, aynı zamanda sertlik ve elastikiyet açısından da benzersiz olacaktır. Mause ile Miruna’nın ziyaret ettiği her gezegenin temsilcisinin renklerinde kıyafet kombinlerini ve aksesuarları ile giydireceksiniz.

  • Her bir oyun için hangi sürümlerin mevcut olduğu hakkında bilgi edinmek için yayıncının veya oyunun resmî web sitesi gibi resmî kaynakları kontrol edin.
  • Saçından takılarına, kostümünden ayakkabılarına kadar seçimlerinizi yapın ve Prenses Yaseminin muhteşem görüntüsünü yakalayın.

Mause ile güzel prenseslerimizi giydirin ve yeni yıla eğlenceli bir ruh haliyle hazırlanın. Prenses Yaseminin Havalı Tarzı oyunumuzda prenses Yasemini her zaman yerel kostümleri içerisinde görmeye alışığız. Mause ile güzeller güzeli Yasemin havalı kostümler giydirmelisiniz. Saçından takılarına, kostümünden ayakkabılarına https://pinup-kazino.mobi/ kadar seçimlerinizi yapın ve Prenses Yaseminin muhteşem görüntüsünü yakalayın. Sinir Küpü 3d oyununda kırmızı renkli dikdörtgen bloğu dikey ve yatay şekilde yuvarlayarak kırmızı karenin üzerine dikey şekilde gelerek geçiş yapmasını sağlamanız gerekiyor. Yön tuşları sayesinde bloğu hareket ettirebilirsin.

Gta 6 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ücretsiz dağıtılan sitemizdeki bütün bilgisayar oyunları internetten Pc ile oynanabilmektedir. Sitemizde, tam ekran yapma gibi özelliklerle oyunu genişletme ayarları sunulmaktadır. Özenle seçilen en iyi kategori listesi ve oyun önerileri ile tüm ziyaretçilerinin neşeli ve kaliteli bir vakit geçirmesi için çalışan OyunDedem size iyi eğlenceler diler. Çevrimiçi Futbol oyununda birbirinden farklı takımlar arasından bir takım seçerek karşımıza çıkan rakipler ile futbol oynamaya çalışmalıyız. W,A,S,D tuşları ile seçtiğimiz takım ile karşımıza çıkan rakipler ile futbol oynuyoruz.

Leave a Comment

Gudang138 Gudang138 Gudang138 Gudang138 Gudang138 Gudang138 Gudang138 Gudang138 Gudang138 Gudang138